Pobočka Poděbrady: nám. T. G. Masaryka 616/37 290 01 Poděbrady
potadna

Naše služby

 

Bezplatná poradna

  • napište svůj dotaz nebo problém na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • zavolejte na a poraďte se na +420 606 53 80 53
  • poradíme vám jak postupovat při odškodnění pracovního úrazu

 

Právní zastoupení

  • nechte za sebe pracovat odborníky, získáte víc, než si představujete
  • odměnu advokáta hradí pojišťovna

 

JAK TO FUNGUJE

1.       BEZPLATNÁ PORADNA

Zašlete nám popis své škodní události a poradíme vám, jaké máte nároky na náhradu škody a jak postupovat při jejich uplatňování. Také vám sdělíme, jaké povinnosti má váš zaměstnavatel. Pokud zjistíme, že je neplní nebo vás chce pojišťovna ošidit, doporučíme vám další postup. Naše poradna Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. je zcela bezplatná.

2.       BEZPLATNÉ PRÁVNÍ ZASTOUPENÍ

Při každé škodní události doporučujeme, abyste ji řešili ve spolupráci s advokátem. Jen specializovaný odborník může nejlépe posoudit správný postup a získat pro vás úplné odškodnění, na které máte nárok. Doporučíme vám advokáta, který je specialistou na náhradu škody a bude vymáhat vaši škodu vaším jménem bezplatně až do chvíle, kdy vám bude škoda vyplacena. Součástí bezplatného právního zastoupení je také výpočet výše škody a uplatnění nároků, o nichž možná vůbec nevíte, že na ně máte právo. Náklady právního zastoupení jsou sooučástí škody a máte nárok na jejich úhradu.

3.       BEZPLATNÉ ZASTOUPENÍ V SOUDNÍM ŘÍZENÍ

Nebude-li vám škoda vyplacena v úplné výši a v zákonné lhůtě, budeme vás zastupovat v řízení před soudem až do úplného vymožení veškeré škody. Náklady právního zastoupení jsou součástí škody a máte nárok na jejich úhradu.

4.       ÚPLNÉ VYMOŽENÍ ŠKODY

Teprve když dosáhneme úplného vyplacení škody, dovolíme si vás požádat o úhradu dohodnuté smluvní provize. Stejně tak advokátovi připadnou náklady právního zastoupení, které jsou součástí vaší škody, poté co budou vyplaceny. Takže z vlastní kapsy nezaplatíte ani korunu. Výjímečně se stávají případy, že nárok na škodu nevznikl, v takovém případě nebudete platit nic.

5.       VÍCE PENĚZ ZA MÉNĚ STAROSTÍ

Pokud nám svěříte vymáhání vaší škody, kromě toho, že ušetříte spoustu času a nervů v boji se zaměstnavatelem a pojišťovnou, obvykle vám i po zaplacení smluvní odměny zůstane více peněz, než když si budete škodu vymáhat sami. Díky našim zkušenostem a specializaci, dokážeme vymáhat také nároky, o nichž jste neměli ani tušení.

6.    BĚH NA DLOUHOU TRAŤ

V řadě případů je vymáhání náhrady škody z pracovního úrazu běh na dlouhou trať, neboť negativní důsledky pracovního úrazu na vašem zdraví se můžou projevovat opakovaně nebo můžou být trvalé. V takovém případě jistě oceníte, že máte za zády odborníky, kteří v každou chvíli dokáží hájit vaše zájmy a vynaloží veškeré úsilí k tomu, abyste mohli vést důstojný život.

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bezplatně – Bez starostí - Bezvadně

 

Napiště nám svůj dotaz

Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup

Scroll Effect Pro